Transport

Głównym profilem działalności firmy jest transport materiałów sypkich na terenie kraju, głównie cementu, a także handel cementem.

Agregaty

Pojazdy są wyposażone w agregaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Flota

W posiadaniu firmy znajduje się obecnie 50 zestawów ciężarowych 40-tonowych.

Niezawodność

Nasze pojazdy są stale sprawdzane pod względem technicznym.

Dlaczego nasza firma ?

MGębski to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, specjalizująca się w transporcie krajowym. Posiada wielolenie doświadczeniem w prowadzeniu spedycji w przewozie cementu.

Pracownicy MG to wysokiej klasy eksperci, gwaranrujący profesjonalne wykonanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.

Jednym z wielu atutów jest szybkość działania

Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwalna nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku. W posiadaniu firmy znajduje się obecnie 50 zestawów ciężarowych 40-tonowych. Pojazdy wyposażone są w agragaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Wszyscy kierowcy to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych. Działanie firmy opiera się na stabilnej i profesjonalnej kadrze pracowniczej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu, spedycji i logistyki.