Głównym profilem działalności firmy jest transport materiałów sypkich na terenie kraju, głównie cementu, a także handel cementem.

Agregaty

Pojazdy są wyposażone w agregaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Flota

Pojazdy są wyposażone w agregaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Niezawodność

Pojazdy są wyposażone w agregaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Dlaczego nasza firma ?

MGębski to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, specjalizująca się w transporcie krajowym. Posiada wieloletnie doświadczeniem w prowadzeniu spedycji w przewozie cementu.

Pracownicy MG to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalne wykonanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.

Jednym z wielu atutów jest szybkość działania

Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwala nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku. W posiadaniu firmy znajduje się obecnie 50 zestawów ciężarowych 40-tonowych. Pojazdy wyposażone są w agregaty sprężarkowe o napędzie niezależnym.

Wszyscy kierowcy to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych. Działanie firmy opiera się na stabilnej i profesjonalnej kadrze pracowniczej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu, spedycji i logistyki.