Akropol

Akropol jest systemem siedmiu różnych kostek. Proste kształty, falista powierzchnia i różnorodność kolorystyki pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. Jako kostka bezfazowa daje gładką i komfortową nawierzchnie.

Behaton

Behaton dzięki zastosowaniu zazębiających sie profili doskonale sprawdza się we wszystkich nawierzchniach poddanych większym obciążeniom mechanicznym świetnie nadając sie do zastosowań przemysłowych. Jednocześnie jej uniwersalny kształt zapewnia dobry wygląd zarówno parkingu, supermarketu, chodnika jak i przydomowej ścieżki.

Holland

Holland to kostka o prostym geometrycznym kształcie, zapewniającym piękny i klasyczny wygląd. Doskonale prezentuje się ułożona przed domem, podkreślając i nadając estetyczny wygląd budynku. Dzięki zastosowaniu różnorodnych kolorów można uzyskać wspaniałe i nietuzinkowe efekty.

Krawężniki

Krawężniki betonowe znajdują zastosowanie głównie w budowie dróg oraz chodników. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością.

Meba

Meba to popularna płyta ekologiczna, która znajduje zastosowanie przy układaniu nawierzchni parkingów i dojazdów do garażów. Ażurowa konstrukcja zapobiega osuwaniu się gruntu i pozwala na odprowadzanie nadmiaru wody. w otworach płyty można zasiać trawę lub nasypać żwiru.

Nostalit

Nostalit jest systemem składający się z pięciu kostek. Każda z kostek może być stosowana osobno, jednak użyte wszystkie dają dopiero odpowiednie efekty estetyczne. Dzięki zastosowaniu owalnych kształtów umożliwia budowanie tak trudnych kształtów jak łuki, koła, wachlarze itp. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości zagospodarowania powierzchni.

Obrzeże Palinea

Ozdobne obrzeże Palinea znajduje szerokie zastosowanie w aranżacji ogrodu. Z powodzeniem można stosować je do wykańczania alejek parkowych i przydomowych chodników

Obrzeża

Obrzeże betonowe dostępne już dwóch rozmiarach, znajduje zastosowanie na placach, chodnikach, ścieżkach i ciągach pieszych. Stanowi praktyczne zakończenie powierzchni wykonanej z kostki brukowej

Palisada Ring

Palisada Ring jako uniwersalny element wykończeniowy daje duże możliwości kształtowania okręgów, zakoli. Może być wykorzystywana zarówno w tworzeniu tarasów, skarp, oczek wodnych jak i obramowania schodów i ogródków.

Pikolo

Pikolo to system pięciu zróżnicowanych kostek, które dają nieograniczone możliwości tworzenia nowych wzorów. Zastosowanie kostki płukanej nadaje estetyczny i ponadczasowy wygląd oraz daje wiele możliwości praktycznego uzupełniania przestrzeni wokół domu.